Elonbutiken i Sisjön

Sedan 2005 har vi sålt vitvaror och hushållselektronik i Sisjöns köpområde och med åren har butiken kommit att bli något av en institution.

Med åren vi byggt ut och förnyat butiken flera gånger, allt för att hålla oss uppdaterade med det senaste från vår värld. Dessutom har vi nu mera flertalet installatörer inklusive en kyltekniker för att snabbt kunna bistå med leverans och installation av allt från vitvaror till luftvärmepumpar. Butikens personal besitter stora mängder av både kunskap och erfarenhet och är alltid redo att hjälpa till med ert nästa projekt, oavsett storlek.

Snabba leveranser
Prismatchar
BÄSTA SERVICE
INSTALLATION

Kontakt

031-68 24 22
askim@elon.se
Datavägen 8
436 32 Askim

Öppettider

Måndag – Fredag: 09:00 – 18:00
Lördag: 10:00 – 15:00
Söndag: 11:00 – 15:00
Öppettider företagskunder:
Måndag – Fredag: 08:00 – 18:00

Vår personal

Fredrik Johansson


0709-19 25 52
fredrikj.askim@elon.se

Josefine Jisland


0709-19 25 63
josefine.askim@elon.se

Mikael Rehn


0709-19 25 53
mikael.askim@elon.se

Emil Fogelhamre


0709-19 25 58
emil.askim@elon.se

Åsa Oehler


0709-19 25 65
asa.askim@elon.se

Sebastian Davidsson


0709-19 25 54
sebastian.askim@elon.se

Victoria Kaninge


0709-19 25 57
victoria.askim@elon.se

Alexander Buxfeldt


0709-19 25 64
alexander.askim@elon.se

Fanny Skill


0709-19 25 62
fanny.askim@elon.se

Otto Adelborg


0709-19 25 61
otto.askim@elon.se
Av sekretessskäl behöver Google kartor din tillåtelse för att laddas. För mer information, se våra Integritetspolicy.
Jag godkänner