sisjon

Elonbutiken i Sisjön

Kontakt

031-68 24 22
askim@elon.se
Datavägen 8
436 32 Askim

Öppettider

Måndag – Fredag: 09:00 – 18:00
Lördag: 10:00 – 15:00
Söndag: 11:00 – 15:00

Företag
Måndag – Fredag:
 08:00 – 18:00

Elonbutiken
i Sisjön

Kontakt

031-68 24 22
askim@elon.se
Datavägen 8
436 32 Askim

Öppettider

Måndag – Fredag: 09:30 – 18:00
Lördag: 10:00 – 15:00
Söndag: 11:00 – 15:00

Företag
Måndag – Fredag:
08:00 – 18:00

Elonbutiken i Sisjön

Med en stor modern utställning där man kan se produkter i sin rätta miljö så är vi en av de ledande inom vår bransch. Vi har många och kunniga säljare som kan hjälpa dig med just dina behov och frågor. Vi har våra egna installatörer som snabbt och flexibelt kan leverera och installera varan du köpt. Värmepumpar har ofta långa monteringsväntetider, det har vi åtgärdat genom att ha våra egna kylmontörer.

Snabba leveranser

Prismatchar

Bästa service

Installation

Välkommen på ett besök i butiken!

Vår personal

Dick Hammar


0709-19 25 50
dick.askim@elon.se

Fredrik Johansson


0709-19 25 52
fredrikj.askim@elon.se

Fredrik Wendelhag


0709-19 25 51
fredrikw.askim@elon.se

Mikael Rehn


0709-19 25 53
mikael.askim@elon.se

Robert Nykvist


0709-19 25 55
robert.askim@elon.se

Robert Dahlrud


0709-19 25 56
robertd.askim@elon.se

Anton Gardhorn


0709-19 25 59
askim.anton.gardhorn@elon.se

Martin Dencker


0709-19 25 62
martin.askim@elon.se

Daniel Modigh


0709-19 25 66
daniel.askim@elon.se

Sebastian Davidsson


0709-19 25 54
sebastian.askim@elon.se

Åsa Oehler


0709-19 25 65
asa.askim@elon.se

Victoria Kaninge


0709-19 25 57
victoria.askim@elon.se

Fredrik Lindén


0709-19 25 61
fredrikl.askim@elon.se