entré sisjön

Elonbutiken i Sisjön

Kontakt

031-68 24 22
askim@elon.se
Datavägen 8
436 32 Askim

Öppettider

Måndag – Fredag: 09:00 – 18:00
Lördag: 10:00 – 15:00
Söndag: 11:00 – 15:00

Öppettider företagskunder:
Måndag – Fredag: 08:00 – 18:00

Elonbutiken
i Sisjön

Kontakt

031-68 24 22
askim@elon.se
Datavägen 8
436 32 Askim

Öppettider

Måndag – Fredag: 09:00 – 18:00
Lördag: 10:00 – 15:00
Söndag: 11:00 – 15:00

Öppettider företagskunder:
Måndag – Fredag: 08:00 – 18:00

Elonbutiken i Sisjön

Med en stor modern utställning där man kan se produkter i sin rätta miljö så är vi en av de ledande inom vår bransch. Vi har många och kunniga säljare som kan hjälpa dig med just dina behov och frågor. Vi har våra egna installatörer som snabbt och flexibelt kan leverera och installera varan du köpt. Värmepumpar har ofta långa monteringsväntetider, det har vi åtgärdat genom att ha våra egna kylmontörer.

Snabba leveranser

Prismatchar

Bästa service

Installation

Välkommen på ett besök i butiken!

Vår personal

Fredrik Johansson


0709-19 25 52
fredrikj.askim@elon.se

Josefine Jisland

Josefine Jisland


0709-19 25 63
josefine.askim@elon.se

Mikael Rehn

Mikael Rehn


0709-19 25 53
mikael.askim@elon.se

Emil Fogelhamre

Emil Fogelhamre


0709-19 25 58
emil.askim@elon.se

Åsa Oehler

Åsa Oehler


0709-19 25 65
asa.askim@elon.se

Sebastian Davidsson

Sebastian Davidsson


0709-19 25 54
sebastian.askim@elon.se

Victoria Kaninge

Victoria Kaninge


0709-19 25 57
victoria.askim@elon.se

Mahir Abdullahi

Mahir Abdullahi


0709-19 25 68
mahir.abdullahi@elon.se

Fanny Skill

Fanny Skill


0709-19 25 62
fanny.askim@elon.se

Robert Rydholm

Robert Rydholm


0709-19 25 61
robertr.askim@elon.se